Hamidiye Eğitim Merkezi

Çekmeköy Hamidiye Mahallesi’nde bulunan Eğitim Merkezimiz, Kütüphanesi Bilgisayar Salonu ve konferans salonu ile binlerce Çekmeköylü’nün uğrak mekânı durumunda. Günlük ortalama 250 ve haftalık ortalama 1300 öğrencinin hizmetinde olan eğitim merkezimizde öğrencilerimizin ödevlerini rahatça yapabilmelerini sağlamak için kütüphane ve Belnet hizmetlerimizde mevcut. Böylelikle öğrencilerimiz ödevlerini ister ansiklopediler aracılığı ile isterse internet ortamında rahatça yapabilmektedirler. Eğitim merkezimizde ayrıca Çekmeköylü’nün hizmetine sunulan çeşitli kurslarımızda bulunmaktadır. Toplam 9 ayrı branşta verilen kurslar ise şöyle;

  İngilizce Kursu,

 Okuma Yazma Kursu,

 Tiyatro Kursu ,

 Halkla İlişkiler ve Organizasyon Kursu,

 Türk Sanat Müziği Kursu,

 Ud kursu,

 Bilgisayar Kursu,

Bağlama Kursu ile hafta içi ve hafta sonu olmak üzere toplam 7 gün boyunca tüm Çekmeköylü’nün yararlanması sağlanmaktadır.  Kültür merkezimizde ayrıca vatandaşlarımıza nikâh hizmeti de verilmektedir.

Çekmeköylü vatandaşların Eğitim Merkezi’ndeki faaliyetlerden yararlanabilmesi ise çok kolay. Nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet vesikalık resim ve üye kayıt formu ile zengin kitap seçeneklerinden ve internetin sınırsız dünyasından diledikleri gibi faydalanabilecekler.

Detaylı bilgi için: 0216 641 87 05

Adres: Hamidiye Mahallesi Ulubatlı Hasan Caddesi Ümit Sokak No:2

 


Daha Büyük Görüntüle